Ballina Showbiz E kritikuan se nuk ndihmoi të prekurit nga tërmeti, reagon ashpër Enca

E kritikuan se nuk ndihmoi të prekurit nga tërmeti, reagon ashpër Enca

28
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e mirënjohur, Enca Haxhiu, së fundi është kritikuar shumë se nuk ndihmoi të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Shumë artistë kanë publikuar foto në rrjete sociale ku kanë treguar se u janë vënë në ndihmë të prekurve nga kjo fatkeqsi, përcjell ORAinfo.

E një veprim i tillë nuk u bë nga Enca.

Enca ka vendosur që sot t’iu kundërpërgjigjet akuzave duke thënë se nuk është në interesin e saj të fitojë famë në situata të tilla dhe se ka ndihmuar në heshtje./ORAinfo/

-----