Ballina Showbiz E kritikojnë për veshjet ekstravagante, Fjolla Morina shokon me deklaratën: Do dal...

E kritikojnë për veshjet ekstravagante, Fjolla Morina shokon me deklaratën: Do dal e zhveshur… (FOTO)

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, “Kafja Express”, ku ka folur për jetën e saj.

Gazetari e ka ngacmuar Fjollën duke e pyetur për veshjet ekstravagante që zgjedh në videklipet dhe performancat e saj në skena të ndryshme.

Duke folur rreth komenteve të shumta që bëhen rreth saj në lidhje me veshjet e guximshme, Fjolla u shpreh se në kripin e radhës do të dalë krejtësisht e zhveshur.

Morina njihet për stilin e saj ndryshe në dukje dhe në deklarata, e që as kësaj radhë nuk nguroj të jap shumë prej tyre.

---- ----
----
-----
-----