Ballina Lajme nacionale E kishte lënë amanet, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë...

E kishte lënë amanet, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek varri i nënës

41
SHPËRNDAJE

 

 

Fatlinda Thaçi, violiniste me karrierë në Itali është rikthyer në vend për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë.

Nënë Myzieni, e ëma e Fatlindës ndërroi jetë pak kohë më parë dhe si amanet kishte lënë që vajza e saj të luante me violinë tek varri pasi të ndërronte jetë.

Fatlinda ka luajtur me violinë në varrin e saj, foto të cilën e ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook ku ka marrë komente pozitive.

The post E kishte lënë amanet, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek varri i nënës appeared first on RTV21.

-----