Ballina Showbiz “E kam keq punën”, Zaimina Vasjari ka një problem: Më tundon.. (FOTO)

“E kam keq punën”, Zaimina Vasjari ka një problem: Më tundon.. (FOTO)

256
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, nuk di se me çfarë ta kalojë kohën gjatë qëndrimit e izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit.

----

Së fundmi ajo shprehet se ka dy zgjedhje, të qëndrojë në shtrat e shtrirë duke parë filma ose të shkojë në kuzhinë për të ngrënë.

Por shprehet se i ka keq punët me kilet për shkak të qëndrimit mbyllur dhe ngrënies së tepërt.

Ndaj vendosi që të zgjedhë krevatin në vend të frigoriferit, ndërsa pyeti edhe ndjekësit e saj nëse kanë shtuar peshë.

“Me tundon krevati per tu shtrire dhe te shikoj filma, gjithashtu edhe kuzhina per te ngrene 😭 Po zgjedh krevatin me mire mqs me kilet e kam keq punen. Po ju si jeni me kilet?”- shkroi Zaimina.

Kohët e fundit ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ndërsa në një tjetër postim u dërgoi mesazh femrave që të mos bëhen shoqe me bashkëshortin e tyre gjatë ditëve të izolimit por të mbajnë veten ën mënyrë që atij ti bëjnë sytë zemra.

----- ----