Ballina Showbiz E gjithë vëmendja tek ish-gruaja e bosit të Formula 1/ Bëri 40...

E gjithë vëmendja tek ish-gruaja e bosit të Formula 1/ Bëri 40 vjeçe e postoi foton me mashkullin e jetës (FOTO)

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elisabeta Gregoraci ka festuar 40-vjetorin e lindjes me mashkullin më të rëndësishëm në jetën e saj, Nathan Falco. Ai është fëmija i saj që e ka me ish-bashkëshortin, Flavio Briatore.

Prezantuesja e njohur italiane ka ndarë në rrjetet sociale një moment mjaft të ëmbël mesa saj dhe të birit. Gjithashtu ka ndarë me ndjekësit edhe disa nga surprizat që ka marrë për ditëlindjen e saj.

U përgatit për ditëlindjen me një veshje “hot”, por surprizat i mori kur ishte e ulur në divan me pizhame. Nathan në mesnatë i ka dërguar së ëmës tortën me qirinjtë dhe këtë moment 40-vjeçarja e përshkruan: “Dhurata ime më e bukur, shumë urime për mua”.

Kujtojmë se Gregoraci ka qenë e martuar me bosin e Formula 1, Flavio Briatore, me të cilin edhe pse të ndarë ruan një marrëdhënie mjaft të mirë.

 

---- ----
----
----- ----
-----