Ballina Showbiz E gjithë vëmendja te format bombastike të 33-vjeçares, bukuroshja “çmend” kalimtarët (FOTO)

E gjithë vëmendja te format bombastike të 33-vjeçares, bukuroshja “çmend” kalimtarët (FOTO)

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ylli televizi, Lauren Goodger, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Mjafton që ajo të shfaqet në publik dhe gjithë sytë janë nga ajo.

E kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e së martës, teksa ajo ka shijuar një darkë me një shoqe të saj në Kettering, Northamptonshire.

Ish-ylli i “Towie” u shfaq magjepsëse me një “jumpsweet” të gjelbër dhe një xhup të zi lëkure. 33-vjeçarja dukej si gjithmonë në super formë dhe veshja i tregonte format e saj bombastike.

---- ----
-----