Ballina Lajme nacionale E futën me forcë një grua në veturë, Policia jep detaje për...

E futën me forcë një grua në veturë, Policia jep detaje për rastin në Fushë-Kosovë

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Fushë-Kosovë.

Dy persona të dyshuar kanë futur me forcë një grua në një veturë dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fushë-Kosovë dhe ky rast është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

“Aktualisht në koordinim me institiucionet kompente jemi duke punuar me qëllim të sqarimit të çdo rrethane që lidhet me këtë ngjarje”, ka thënë zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ndryshe në pamjet e publikuara në internet shihet se si gruaja me forcë futet në veturë përderisa dëgjohet teksa bërtet për ndihmë.

---- ---- ----
-----