Ballina Sport E FUNDIT/ Shqipëri-Islandë, kuqezinjtë kalojnë në avantazh

E FUNDIT/ Shqipëri-Islandë, kuqezinjtë kalojnë në avantazh

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “Elbasan Arena” po luhet sfida e vlefshme për Grupin H eliminator të “EURO 2020” mes Shqipërisë dhe Islandës.

Në minutën e 32-të me një gjuajtje me kokë brenda zone mbrojtësi Kastriot Dermaku kalon kuqezinjtë në avantazh.

The post E FUNDIT/ Shqipëri-Islandë, kuqezinjtë kalojnë në avantazh appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----