Ballina Showbiz E drejtpërdrejtë si gjithmonë, Aulona Musta bën operacion hundën dhe zbulon rezultatin...

E drejtpërdrejtë si gjithmonë, Aulona Musta bën operacion hundën dhe zbulon rezultatin (FOTO)

145
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e njohur, Aulona Musta, është një nga personazhet më të drejtpërdrejtë të showbiz-it shqiptar. Gjithashtu ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” aty ku bën postime të shumta e të ndryshme.

Aulona poston foto familjare, poza të saj seksi si dhe mjaft këshilla të ndryshme për ndjekësit e saj të shumtë. Por së fundmi, ajo ka treguar se ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë.

Prej disa ditësh, Aulona ka postuar foto ku tregonte hundën me fasho, ndërsa së fundmi ka zbuluar rezultatin. Moderatorja ka treguar se ndihet shumë e kënaqur me rezultatin, aq sa nuk e shpreh dot as me fjalë.

“Epo pershendeteni pak hunden time te re. Ketu jam dy ore pasi kisha hequr ate gjene te hunda, qe akoma s’e kam marre vesh si quhet, allcia hundes me duket. Sinqerisht kete rezultat nuk e prisja as pas dy muajsh, jo me pas dy oresh”, shkruan Aulona.

---- ----
----
----- ----
-----