Ballina Showbiz E dini për të bukur Xhenkun në serial, por ju lë ‘gojëhapur’...

E dini për të bukur Xhenkun në serial, por ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen në realitet

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Alp Navruz është aktori turk që me rolit e tij mori zemrat e publikut turk dhe atij të huaj.

Është roli i ‘Xhenkut’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’ ai që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

Xhenk po cilësohet si një ndër aktorët më të bukur turk.

E këtë po e dëshmojnë edhe fotot që po i publikon në rrjete sociale./ORAinfo/

---- ---- ----
-----