Ballina Showbiz E dini për të bukur Luanën, nuk do të besoni si dukej...

E dini për të bukur Luanën, nuk do të besoni si dukej para disa viteve

32
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për format e saj trupore dhe për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Luana është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Luana cilësohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Mirëpo, disa vite më parë duket se Luana ka qenë krejt ndryshe nga tani./ORAinfo/