Ballina Showbiz E dini për beqare Leonorën, do të befasoheni çfarë dhurate mori sot

E dini për beqare Leonorën, do të befasoheni çfarë dhurate mori sot

78
SHPËRNDAJE

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e njohur shqiptare.

Ajo ishte tejet aktive për një kohë shumë të gjatë në skenë dhe tani e gjejmë aktive vetëm në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Leonora ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë dhuratë një tufë me lule dhe nga gëzimi e ka publikuar në Instagram.

Leonora ngjall dyshime tek fansat me këtë postim./ORAinfo/

-----