Ballina Showbiz E dhimshme: Learta Jakupi humb personin më të dashur, fjalët e saj...

E dhimshme: Learta Jakupi humb personin më të dashur, fjalët e saj ua ‘këpusin’ shpirtin

281
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para ndeshjes me Moldavinë, Kosova mban stërvitjen e radhës

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Para ndeshjes me Moldavinë, Kosova mban stërvitjen e radhës

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

E me postimin e sontëm ajo ka pikëlluar të gjithë fansat e saj.

Learta lajmëroi se ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

“ANA.Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi. Urtësia dhe zemërbardhësia jote, Ana jonë, gjithmonë do të mbetet në zemrat tona”./ORAinfo/

Para ndeshjes me Moldavinë, Kosova mban stërvitjen e radhës

Para ndeshjes me Moldavinë, Kosova mban stërvitjen e radhës

Para ndeshjes me Moldavinë, Kosova mban stërvitjen e radhës

Para ndeshjes me Moldavinë, Kosova mban stërvitjen e radhës

---- ----
----
-----
-----