Ballina Lajme nacionale E dhimbshme, vdes babai i 23 vjeçarit të zhdukur Shqipdon Aliut

E dhimbshme, vdes babai i 23 vjeçarit të zhdukur Shqipdon Aliut

202
SHPËRNDAJE

Para 5 ditësh i është zhdukur djali, e sot ka ndërruar jete babai i Shqipdon Aliut nga Lipjani.

Që nga 12 tetori, nuk dihet asgjë për fatin e një 23- vjeçari nga Komuna e Lipjanit.

Shqipdon Aliu, nga Gadimja e Lipjanit, doli nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, derisa familjarët dhe policia janë në kërkim të tij.

Por në këtë familje ka ndodhur edhe një e keqe tjetër, transmeton Indeksonline.

Mësohet se sot gjatë ditës, babai i djalit të zhdukur ka ndërruar jëtë.

Ndërsa për 23 vjeçarin ende nuk dihet asgjë.