Ballina Lajme nacionale E dhimbshme: Treni godet për vdekje një vajzë të mitur në Klinë

E dhimbshme: Treni godet për vdekje një vajzë të mitur në Klinë

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në komunën e Klinës.

Dyshohet se aty treni e ka shkelur një vajzë të mitur. Raportohet se ka vdekur në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë ekipet emergjente si dhe policia e Kosovës gjenden në vendin e ngjarjes.

Policia e rajonit të pjesës kanë deklaruar se ekipet janë në terren dhe se informata më të detajuar ashpër këtë çështje do ta japin pas disa minutave.

Nga policia nuk kanë pasur informacione ende nëse vajza e mitur ka ndërruar jetë në vendin e ngjarës.

---- ----
----
----- ----
-----