Ballina Lajme nacionale E dhimbshme! I jepet lamtumira e fundit 19-vjeçarit që u privua nga...

E dhimbshme! I jepet lamtumira e fundit 19-vjeçarit që u privua nga jeta në Malishevë

12
SHPËRNDAJE

I jepet lamtumira e fundit Ardit Shehut.

Sot në ora 13:00 i është dhënë lamtumira e fundit 19-vjeçarit të vr’arë në fshatin Dragobil të Malishevës.

Në ceremoninë mortore të të ndjerit Ardit Shehu morën pjesë mijëra persona.

Kujtojmë se deri tek vdekja e tij erdhi kur gjatë orëve të vona të së premtes ndodhi një rrahje mes dy grupesh dhe Arditi u qëllua me mjet të mprehtë.