Ballina Lajme nacionale E dhimbshme! Daja kërkon mbesën e humbur: Ia gjeta pasaportën nën rrënoja

E dhimbshme! Daja kërkon mbesën e humbur: Ia gjeta pasaportën nën rrënoja

487
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shqipëria është goditur sot nga një tragjedi e madhe.

Ankthi vijon të jetë prezent pas tërmetit tragjik që rrafshoi ndërtesat dhe ka shkaktuar deri më tani 16 viktima.

Ndërsa janë shpëtuar 42 persona, ende vijojnë kërkimet për personat që kanë mbetur nën rrënoja.

Mes të zhdukurve është edhe Drita Cakoni. Daja i saj ndodhet tek spitali i Traumës, ndërsa ka thënë për gazetarin Maksi Rama se është në kërkim të mbesës së tij.

“Ia gjeta pasaportën nën rrënoja”, shprehet ai, ndërsa nuk e di nëse është e gjallë apo çka ndodhur me të.

---- ----
----
-----
-----