Ballina LifeBizare “E dashuroj atë”, modelja del në mbrojtje të partnerit (FOTO)

“E dashuroj atë”, modelja del në mbrojtje të partnerit (FOTO)

152
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një histori dashurie midis një modele Instagrami, 26 vjeçe dhe partnerit të saj 54-vjeçar është bërë hit në internet, teksa çifti paragjykohet për diferencën e moshës.

Tabloided e kanë ngacmuar Sarah Russin në lidhje me marrëdhënien në çift dhe ajo ka mbrojtur lidhjen e saj të dashurisë duke thënë se Mason Reese nuk është një “babush me lek” (sugar daddy) për të.

Ajo thotë se ajo se ra në dashuri me Reese për shkak të personalitetit të tij tërheqës. Pas një bisede në Facebook, Mason dhe Sarah u takuan në Chiller Theater Expo në Neë Jersey dhe tashmë prej atij takimi kanë kaluar 7 muaj që janë bashkë.

---- ----
----
----- ----
-----