Ballina Showbiz E dashura e Feros shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni me...

E dashura e Feros shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni me këtë pamje të saj

30
SHPËRNDAJE

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim.

Edhe e tillë Arbenita po duket tejet bukur./ORAinfo/

-----