Ballina Showbiz E dashura e Feros rregullohet e bëhet si ‘kukull’, por veshja e...

E dashura e Feros rregullohet e bëhet si ‘kukull’, por veshja e saj e bën ‘hor

320
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është rregulluar, por veshja e saj vetëm sa nuk i ka zbuluar gjoksin./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----