Ballina Showbiz E dashura e Feros provokon nga shtrati, por vëmendjen merr fytyra e...

E dashura e Feros provokon nga shtrati, por vëmendjen merr fytyra e saj

79
SHPËRNDAJE

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet nga shtrati, por fytyra e saj nuk po duket në gjendje shumë të mirë./ORAinfo/

-----