Ballina Lajme Bota/Rajoni E dashur më të gjithë, Melania Trump siç nuk e keni parë...

E dashur më të gjithë, Melania Trump siç nuk e keni parë kurrë më parë (FOTO)

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në daljet e saj publike, Zonja e Parë e SHBA-së shfaqet shpeshherë e ngrysur, madje mediat e huaja pretendojnë se ajo “detyrohet” që të dalë aty.

----

Mirëpo, disa foto të bëra publike, tregojnë një Melania komplet tjetër, të qeshur dhe shumë të dashur.

Zonja e Parë tregon një anë të saj që askush nuk e njeh, Melania e përkushtuar ndaj popullit amerikan.

----- ----