Ballina Showbiz E bukura Belen surprizon fansat, pothuajse nudo në…(Foto)

E bukura Belen surprizon fansat, pothuajse nudo në…(Foto)

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Belen Rodriguez di si t’i surprizojë fansat e saj. Këtë herë bukuroshja argjentinase që punon prej vitesh në Itali, i ka lënë vërtetë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pothuajse nudo e mbuluar vetëm nga një peshqir i bardhë në disa pjesë të trupit.

Një foto ku vihen në dukje edhe disa nga tatuazhet e Belen. E bukur, sensuale dhe super-seksi, Belen Rodriguez është një femër shumë e veçantë.

---- ----
----
-----
-----