Ballina Sport E bujshme! Në verë lë Madridin, Luis Suarez kërkon të kthehet në...

E bujshme! Në verë lë Madridin, Luis Suarez kërkon të kthehet në Premier League

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Luis Suarez po bën shumë mirë te Atletico Madrid në këtë sezon dhe është një nga golashënuesit më të mirë të La Ligas (19). Gjithsesi e ardhmja e tij duket se është larg Madridit.

Ururguaiani ka kontratë deri në fund të sezonit të ardhshëm me Atleticon, por largimii mund të ndodhë që në këtë verë. Nga ajo që bëhet me dije pritet një rikthim te Liverpool.

Klubi anglez është gati ta mirëpresë në skuadër dhe nga ana tjetër edhe Suarez e pëlqen këtë ide dhe kërkon të kthehet te Liverpool, ku ishte ndër më të mirët në tre sezone të kaluara atje. /abcnews.al

The post E bujshme! Në verë lë Madridin, Luis Suarez kërkon të kthehet në Premier League appeared first on Abc News.

---- ----
-----