Ballina Lajme nacionale E bëjnë për spital, shkaku i borxhit

E bëjnë për spital, shkaku i borxhit

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Për shkak të një borxhi e bëjnë për spital.

Një person është sul,muar fizikisht dje pasdite në rrugën “Ramzi Ademaj” në Prizren. Shkak ishte një mosmarrëveshje rreth një borxhi.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje rreth një borgji është sul,muar fizikisht nga disa persona të dyshuar”, ka konfirmuar policia. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

---- ----
-----