Ballina Showbiz E akuzuan pse hyri në parti, ‘Xhesika’ reagon ashpër

E akuzuan pse hyri në parti, ‘Xhesika’ reagon ashpër

155
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arta Nitaj është aktorja dhe moderatorja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjen e saj të jashtme, përcjell ORAinfo.

Arta u bë e njohur me rolin ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’.

Së fundi ajo ka njoftuar të gjithë se është bërë pjesë e partisë PDK dhe për këtë mori kritika të shumta.

E sot, ajo ka vendosur të bëjë një reagim përmes një postimi në Instagram./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----