Ballina Showbiz E akuzoi për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina i mbyll gojën ndjekësit me...

E akuzoi për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina i mbyll gojën ndjekësit me përgjigjen epike (FOTO)

140
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse ka shumë kohë që nuk ka sjellë ndonjë projet të ri muzikor, Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të jetë një nga femrat që komentohet shumë në rrjetet sociale.

----

Gjatë kësaj periudhe të izolimit për shkak të pandemisë koronavirus, ajo nuk ka lënë pas edhe pozat provokuese .

Një ditë më pare, Anxhelina ka publikuar disa foto nga albumi i karantinës. Në fotot në fjalë, ajo shfaqet seksi teksa ekspozon dekoltenë dhe komentet nga ndjekësit nuk kanë munguar.

Një prej tyre e ka akuzuar këngëtaren për ndërhyrje në gjoksit dhe Anxhelina nuk ia ka kursyer dy fjalë.

“Paske bo gjoksin”, i shkruan një ndjekës.

“Po si e gjete? Këto ditët e karantinimit më erdhi kirurgu në shtëpi”, i përgjigjet Anxhelina.

----- ----