Ballina Lajme nacionale Dyshohet se u rrëzua, gjendet i pajetë në kanalin me ujë 55-vjeçari...

Dyshohet se u rrëzua, gjendet i pajetë në kanalin me ujë 55-vjeçari në Maliq

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Dyshohet të jetë rrëzuar, gjendet i pajetë në një kanal me ujë 55-vjeçari në Maliq.

Një 55-vjeçar në fshatin Kreshpanj të Maliqit është gjetur pa shenja jete në një kanal me ujë. Mësohet se trupi i pajetë i qytetarit me iniciale P. F., është gjetur pa shenja dhune rreth orës 12:30.

Nga hetimet e kryera, dyshohet se 55-vjeçari mund të jetë rrëzuar aksidentalisht dhe më pas ka gjetur vdekjen. sb/abcnews.al/

The post Dyshohet se u rrëzua, gjendet i pajetë në kanalin me ujë 55-vjeçari në Maliq appeared first on Abc News.

---- ----
-----