Ballina Lajme nacionale Dyshohet se është goditur nga rrufeja, vdes një person në Bjeshkë të...

Dyshohet se është goditur nga rrufeja, vdes një person në Bjeshkë të Istogut,

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reshje të mëdha shiu të përcjella me erëra të forta dhe me vetëtima kanë ndodhur mbrëmë në rajonin e Dukagjinit.

Si pasojë e këtyre reshjeve, një person ka humbur jetën mbrëmë në Bjeshkë të Istogut.

Burime të Indeksonline mësojnë se viktima ka ndërruar jetë në bjeshkën e quajtur “Lugu i butë”.

Dyshohet se rrufeja ka qenë shkaktare e vdekjes së personit në fjalë.

---- ----
----
----- ----
-----