Ballina Lajme nacionale Dyshohet se është dhunuar një e mitur

Dyshohet se është dhunuar një e mitur

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Policia sot informoi se dyshohet që një e mitur nga komuna e Drenasit më 23.09.2020 është dhunuar nga një mashkull.

Lidhur me këtë rast u arrestuan dy persona.

“Viktima femër kosovare (e mitur) dyshohet se është dhunuar nga një mashkull kosovar, në dijeni ka qenë edhe një e dyshuar femër kosovare, por nuk ka ndërmarrë asgjë. Dy të dyshuarit, janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.”, informoi policia.

Viktima u dërgua në strehimore dhe duhet të bëjë ekzaminim mjeko-ligjor./21Media

The post Dyshohet se është dhunuar një e mitur appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----