Ballina Lajme nacionale Dyshohet se dhunoi një të mitur, u arrestua një person

Dyshohet se dhunoi një të mitur, u arrestua një person

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Policia sot informoi se u arrestua një person i dyshuar për dhunim të një të miture në Gjilan gjatë muajve janar-shkurt të këtij viti.

Të dyshuarit iu caktua masa e ndalimit për 48 orë.

“Viktima femër e mitur në shoqërim me nënën e saj femër kosovare kanë raportuar se në muajt e cekur të këtij viti është dhunuar nga i dyshuari mashkull madhor kosovar. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari i lartcekur dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.”, informoi policia./21Media

The post Dyshohet se dhunoi një të mitur, u arrestua një person appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----