Ballina Kuriozitete Dy-vjeçari që i bleu mamit një Porsche, ja se si (FOTO)

  Dy-vjeçari që i bleu mamit një Porsche, ja se si (FOTO)

  106
  SHPËRNDAJE
  - Sponsor gjeneral -

  Një nënë që u qortua pasi deklaroi në një shfaqje televizive se kishte marrë rreth 12 mijë euro gjëra falas nga kompani të ndryshme, për shkak se djali i saj ishte një nga “influencuesit” më të vegjël të Instagramit, thotë se tani ka arritur të marrë edhe një Porshce.

  Djali i saj, Ralfi, është dy-vjeçari me më shumë ndjekës në Instagram, rreth 20.000, ndaj marka të ndryshme ia ofrojnë produktet falas që t’i reklamojnë.

  Bashkëpunimi më i fundit ka bërë që djali i saj të marrë një makinë Porshce. Tani djali dhe familja bëjnë foto për veshje, lodra, dhe makinën me të cilën lëvizin.

  FOTO:

  The post Dy-vjeçari që i bleu mamit një Porsche, ja se si (FOTO) appeared first on InfoShqip.com.

  ---- ----
  -----