Ballina Lajme nacionale Dy viktima të reja nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Dy viktima të reja nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

 

 

Dy viktimat e reja me koronavirus çuan në 619 numrin e vdekjeve nga ky virus në vendin tonë.

Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan edhe 46 raste të reja infektimesh nga 560 testime të kryera si dhe 77 të shëruar./21Media

The post Dy viktima të reja nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----