Ballina Lajme nacionale Dy vetura dhe një motoçikletë të përfshirë në një aksident në Prizren

Dy vetura dhe një motoçikletë të përfshirë në një aksident në Prizren

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një aksident ka ndodhur para pak qasteve në Prizren

Janë përfshirë 2 vetura dhe një motoçikletë.

Një lexues i lajmi ka dërguar fotografi ku shihet se një veturë ka e tipit ‘Passat’ ka goditur veturën e tipit ‘Peugeot’.

I njëjti lexues për lajmi.net ka bërë të ditur se shoferi i Passatit dhe motoçiklisti kanë mbetur të lënduar.

Ai gjithashtu ka treguar se shkak i aksidentit ka qenë komunikacioni i ngarkuar.

---- ----
-----