Ballina Lajme nacionale Dy vetura dhe një motoçikletë të përfshirë në një aksident në Prizren

Dy vetura dhe një motoçikletë të përfshirë në një aksident në Prizren

16
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur para pak qasteve në Prizren

Janë përfshirë 2 vetura dhe një motoçikletë.

Një lexues i lajmi ka dërguar fotografi ku shihet se një veturë ka e tipit ‘Passat’ ka goditur veturën e tipit ‘Peugeot’.

I njëjti lexues për lajmi.net ka bërë të ditur se shoferi i Passatit dhe motoçiklisti kanë mbetur të lënduar.

Ai gjithashtu ka treguar se shkak i aksidentit ka qenë komunikacioni i ngarkuar.

-----