Ballina Lajme nacionale Dy persona e plaçkisin një grua në Fushë Kosovë

Dy persona e plaçkisin një grua në Fushë Kosovë

22
SHPËRNDAJE

Plaçkitet një grua nga dy persona në Fushë-Kosovë.

Të enjten rreth orës 22:40, një grua derisa ishte duke u kthyer në banesën e saj është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar.

Sipas raportit të policisë, viktimës i kanë grabitur çantën e krahut në të cilën kishte 250 euro para të gatshme, një zinxhirë dhe një unazë të arit, njofton Klan Kosova.

“Viktima kishte pësuar lëndime trupore dhe është trajtuar në QKUK ndërsa rasti është duke u hetuar”.