Ballina Showbiz Dy motrat bukuroshe nuk i keni parë asnjëherë kështu, të djersitura e...

Dy motrat bukuroshe nuk i keni parë asnjëherë kështu, të djersitura e të lodhura… (FOTO)

83
SHPËRNDAJE

Luana dhe Marina janë padyshim motrat më bukuroshe të ekranit shqiptar. Dy moderatoret e njohura janë gjithashtu edhe më të komentuarat në mediat online.

Motrat bukuroshe shfaqen gjithmonë të kuruara në ekran apo në daljet publike. Por së fundmi, Luana ka bërë një postim paksa ndryshe nga herët e tjera. Ajo ka postuar video nga palestra, ku ndodhet së bashku me të motrën.

Marina dhe Luana shfaqen të veshura sportive, të djersitura e paksa të lodhura nga ushtrimet që kanë bërë në palestër. Në videon e publikuar në “Instastory”, ato shfaqen duke qeshur me njëra-tjetrën, ndërkohë kanë përdorur një filtër për fytyrën.