Ballina Showbiz Dy motra kaq me stil si Anita dhe Lola, ju lënë ‘pa...

Dy motra kaq me stil si Anita dhe Lola, ju lënë ‘pa fjalë’ me pamjet

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy motrat, Anita dhe Lola Haradinaj janë dy emra shumë të njohura për publikun.

Përveç motra, ato janë edhe kunata sepse janë të martuara me politikanët e njohur Ramush dhe Daut Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Anita së fundi është ftuar të mbajë një fjalim në Londër në Samitin Global Woman.

Lola ka shkuar ta mbështesë e ato që morën gjithë vëmendjen janë veshjet e tyre./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----