Ballina Showbiz Duket si vajzë e re, ja sa vite ka mbushur sot Zaimina

Duket si vajzë e re, ja sa vite ka mbushur sot Zaimina

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zaimina, sot feston ditëlindjen.

Bukuroshja Zaimina Vasjari ka lindur në qytetin e Durrësit me 17 qershor 1987, shkruan Indeksonline.

Zaimina në moshën 16 vjeçare u shpall si Miss Shqipëria. Që nga ajo kohë jeta e saj ndryshoj shumë.

Ajo si një vajzë e bukur hyri në botën e ekranit shqiptarë duke u inkuadruar shumë shpejt edhe në industrinë muzikore.

Sot ajo feston ditëlindjen e 32-të dhe ka filluar të marrë urimet më të mira për këtë ditëlindje.

---- ---- ----
-----