Ballina Showbiz Duket si vajzë e re, ja sa vite ka mbushur Gjyste Vulaj

Duket si vajzë e re, ja sa vite ka mbushur Gjyste Vulaj

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nuk e besoni dot sa vite i ka mbushur Gjyste Vulaj.

Gjyste Vulaj mbush 45 vjet Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar ditëlindjen e 42-të. Përveç se është shndërruar në një bionde ajo ka realizuar disa fotografi në të cilat duket si një vajzë në moshë të re, e jo një grua që është mbi të dyzetat.

Me fustan të bardhë Gjystja duket mahnitëse, shkruan rtv21.

Bukuroshja nga Mali i zi ka ndarë në Instagram këto fotografi, ku ka marrë shumë urime nga ndjekësit e saj.

Kjo ditëlindje Gjysten e gjen nënë të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

---- ----
----
-----
-----