Ballina Showbiz Duket në top-formë, por ja në cilin muaj të shtatëzanisë është Ariana

Duket në top-formë, por ja në cilin muaj të shtatëzanisë është Ariana

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë di të jetë në qendër të vëmendjes.

Gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është mjaft e përfolur në mediat rozë.

Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe të shumta së bashku me Ermalin, por edhe vetëm, me ç’rast po pëlqehet dhe komentohet mjaft nga ndjekësit e saj.

Çifti janë prindër të tre fëmijëve, Artit, Bunës dhe Erës. Por, dyshja tani janë në pritje të fëmijës së katërt. Ariana, së fundmi me anë të një fotografie të publikuar në Instagram, ka treguar se ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe se kjo shtatzëni asaj po i shkon shumë shpejtë. të bardhë e të gjatë ku po duket mjaft bukur.

---- ---- ----
-----