Ballina LifeBizare Duken si piktura, por këto imazhe mahnitëse janë reale (Fotot)

Duken si piktura, por këto imazhe mahnitëse janë reale (Fotot)

71
SHPËRNDAJE

Nëna Natyrë është aq mbresëlënëse sa që shumë peizazhe, kafshë dhe struktura natyrore duken surrealiste – pothuajse si piktura.

Sidoqoftë, këto imazhe janë reale dhe janë kapur me një aparat fotografik.

-----