Ballina Showbiz Duda Balje vishet e rregullohet bukur sonte, po duket si zonjë e...

Duda Balje vishet e rregullohet bukur sonte, po duket si zonjë e vërtetë

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----