Ballina Showbiz Duda Balje ndryshon stilin e veshjes, do t’iu befasojë me pamjen e...

Duda Balje ndryshon stilin e veshjes, do t’iu befasojë me pamjen e fundit

92
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----