Ballina Showbiz “Dua të më shohë si dashnore, jo si…”, Shakira befason mbrojtësin e...

“Dua të më shohë si dashnore, jo si…”, Shakira befason mbrojtësin e Barcelonës (FOTO)

48
SHPËRNDAJE

Shakira dhe futbollisti Xherard Pike janë një prej çifteve më të famshme të botës së “shoëbiz”-it. Këngëtarja dhe mbrojtësi i Barcelonës kanë dhe dy fëmijë nga marrëdhënia e tyre.

Së fundmi, Shakira ka befasuar me një dedikim për njeriun e zemrës. “Martesa më tremb, – thotë këngëtarja seksi. Nuk dua që Pike të më shikojë si një bashkëshorte. Preferoj të më shikojë si dashnore. Dua të jem fruti i tij i ndaluar”, është shprehur kolumbiania.