Ballina Showbiz “Dua të jem aty me ty…”, Oriola Marashi sapo “dogji” rrjetin me...

“Dua të jem aty me ty…”, Oriola Marashi sapo “dogji” rrjetin me shalët jashtë (FOTO)

233
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përmes një postimi në “Instagram”, Oriola Marashi ka treguar se po qëndron në shtëpi që të kujdeset për veten, tani në këtë situatë që koronavirusi po përhapet në vende të ndryshme.

Modelja bukuroshe ka postuar një foto paksa provokuese, ku shfaqet e ulur në një karrige dhe veshur mban një fustan që i ka zbuluar këmbët e gjata.

“Rri në shtëpi, rri i mbrojtur”, shkruan Oriola krahas pozës që brenda pak minutave mori mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Fansat kanë shprehur dëshirën se “duan të jenë pranë saj” dhe do të “ndiheshin shumë të sigurtë”. E të tjerë thjesht e komplimentojnë për bukurinë dhe format trupore që ka.

---- ----
----
-----
-----