Ballina Showbiz Dua Lipa pozon vetëm në të brendshme para pasqyrës, ky detaj merr...

Dua Lipa pozon vetëm në të brendshme para pasqyrës, ky detaj merr gjithë vëmendjen

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dua Lipa ‘godet’ me një fotografi provokuese, pozon vetëm në të brendshme para pasqyrës.

Këngëtarja Dua Lipa po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media, veçanërisht për jetën e saj private.

Lidhja e saj me Anwar Hadid, ka bërë që bukuroshja me prejardhje nga Kosova të përfundojë në titujt e të gjitha gazetave ndërkombëtare.

Dua është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Lipa mori vëmendjen e fansave me një imazh mjaft provokues të publikuar në rrjetin social Instagram.

Duke pozuar me bikini të zeza para pasqyrës, Dua i la pak vend imagjinatës, ndërsa vuri në pah linjat e saj atraktive të trupit.

“Vala e të nxehtit”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke e dëshmuar më shumë se kurrë se po e ka nxehtë me këtë paraqitje.

Dua përndryshe në pak se dy javë do të jetë prezente në Prishtinë, për të ndjekur nga afër festivalin “Sunny Hill”, që zhvillohet në datat 2, 3 dhe 4 gusht.

---- ----
----
-----
-----