Ballina Lajme nacionale Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb

Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb

181
SHPËRNDAJE

Dy këngëtaret me origjinë nga Kosova, Dua Lipa dhe Rita Ora, kanë kërkuar nga kompania amerikane Apple ta vendosë Kosovën në hartat e saj. Një kërkesë e tillë ka ngjallur debate të ashpra në rrjete sociale mes shqiptarëve dhe serbëve.

The post Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb appeared first on ShqipMedia.

-----