Ballina Lajme vendore Driton Rexhepi kandidat i PVD-së për kryetar të Komunës së Bujanocit

Driton Rexhepi kandidat i PVD-së për kryetar të Komunës së Bujanocit

1473
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kuvendi i Degës së PVD-së në Bujanoc, në mbledhjen e mbajtur sot, ka emëruar Driton Rexhepin kandidat për kryetar të Komunës së Bujanocit dhe Enver Ramadanin kandidat për kryetar Kuvendi.

Në prezencën e mbi 110 Kuvendarëve, në një atmosferë të jashtëzakonshme, Kuvendarët e Degës së PVD-së u zotuan për një angazhim të mirëfilltë dhe përkushtim të sinqertë në arritjen e objektivave të përgjithshme deri në fitoren e ardhshme të 26 Prillit.

Që nga fillimi procesi i nominimit dhe i përzgjedhjes është pëshkuar me norma te demokracisë në veprim.

Shkroi zyra për informim e PVD-së./BujanociNet/

---- ----
----
-----
-----