Ballina Showbiz Drita si vajzë e re, me pamjen e fundit i lë nën...

Drita si vajzë e re, me pamjen e fundit i lë nën ‘hije’ vajzën dhe rejën

111
SHPËRNDAJE

Learta Jakupi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo tani famën e madhe po arrin vetë me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

E njohur në publik është edhe nëna e saj, Drita.

Sot ajo ka publikuar një foto me Leartën, ku të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

-----