Ballina Showbiz Drita e ka ditëlindjen, Learta e ‘shkrinë’ me urimin e saj

Drita e ka ditëlindjen, Learta e ‘shkrinë’ me urimin e saj

186
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Drita sot e ka ditëlindjen dhe vajza e saj është përkujdesur që ta urojë me fjalët me të bukura.

“Gëzuar ditëlindjen nënë, të dua”, ka qenë urimi i Leartës për nënën e saj./ORAinfo/

---- ----
-----